Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

MOSiR umocnił się na prowadzeniu w lidze bowlingowej.

Utworzono dnia 02.11.2019
Czcionka:

31 października rozegrano IV kolejkę Drużynowych Mistrzostw w Kręgle. W pierwszym meczu dnia spotkały się zespoły z krańców tabeli - prowadzący w tabeli MOSiR oraz ostatnia drużyna JASTRZĘBIE. Niespodzianki nie było - MOSiR wygrał wysoko 585:359. W najciekawszym meczu kolejki - w derbowym pojedynku - spotkały się zespoły, których siedziba firm jest pod tym samym adresem czyli ZURAD i SCHNEIDER. Trudno było wskazać faworyta, jednak Schneider był jedną z dwóch drużyn, które nie zaznały jeszcze porażki. Ostatecznie zwycięsko z tego meczu wyszedł Zurad, który pokonał rywali 579:525. Sporo emocji dostarczyła również rywalizacja FORTE z QUMPLAMI. Spotkanie zakończyło się wygraną Forte 555:531. Swoją pierwszą wygraną w lidze wywalczyły MŁYNY JELONKI, które pokonały AGENTÓW WSI 468:454. Wygrana przypadła również TYGRYSOM, którzy ograli LUCKY STRIKE 564:501.
W IV kolejce najwyższy wynik drużynowy osiągnął MOSIR - 585 pkt, wygrywając swój mecz pozostał jedynym zespołem bez porażki i umocnił się na prowadzeniu.
Indywidualnie w kategorii mężczyzn dwóch zawodników uzyskało 174 pkt - Tomasz Sikora (Schneider) i Mariusz Stelmaszczyk (Forte), wśród pań najwięcej punktów zdobyła Grażyna Walentowicz (MOSIR) - 137 pkt.

Wyniki IV kolejki
MOSiR - JASTRZĘBIE - 585:359
FORTE - QUMPLE - 555:531
SCHNEIDER - ZURAD - 525:579
LUCKY STRIKE - TYGRYSY - 501:564
AGENCI WSI - MŁYNY JELONKI - 454:468

 

Tabela po 4 kolejkach

Miejsce Zespół mecze punkty kręgle średnia
1 MOSiR 4 8 2148 537,00
2 TYGRYSY 4 7 2087 521,75
3 FORTE 4 7 2018 504,50
4 SCHNEIDER 4 7 2010 502,50
5 QUMPLE 4 6 2175 543,75
6 ZURAD 4 6 2155 538,75
7 LUCKY STRIKE 4 6 1963 490,75
8 MŁYNY JELONKI 4 5 1597 399,25
9 AGENCI WSI 4 4 1831 457,75
10 JASTRZĘBIE 4 4 1518 379,50


Klasyfikacja indywidualna:
kobiety
1. Walentowicz Grażyna (MOSIR) - 459 pkt    
2. Rosińska Małgorzata (Lucky Strike) - 438 pkt 
3. Dębek Katarzyna (Jastrzębie) - 419 pkt 

mężczyźni
1. Spinek Arkadiusz (MOSIR) - 606 pkt    
2. Giżycki Andrzej (Zurad) - 589 pkt    
3. Paczóski Paweł (Forte), Stelmaszczyk Mariusz (Forte), Dobrzański Tomasz (Tygrysy) - 582 pkt