Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Naprawdę się udało! :-)

Utworzono dnia 14.02.2018
Czcionka:

Ponad 24 godziny siatkarskich zmagań w sadowieńskiej hali sportowej udało się, jak chyba nikt nie marzył. Według ostatnich danych łącznie udało się zgromadzić na leczenie Natalki już ponad 20 tys. złotych, a wpłaty na konto nadal spływają! Brawa dla wszystkich, którzy choć odrobinkę przyczynili się do tego sukcesu!

Od 18.00 w sobotę, kiedy nastąpiło oficjalne otwarcie 24-godzinnego Maratonu Siatkarskiego „Gramy dla Natalki”, co do którego mamy coraz bardziej uzasadnione podejrzenia, że był pierwszą tego typu siatkarską imprezą w Polsce, bo do 18.00 w niedzielę 15 drużyn amatorów siatkówki walczyło na parkiecie w czterech grupach. I chociaż celem naszej imprezy była pomoc Natalce, to z kronikarskiego obowiązku odnotujmy iż w rywalizacji zwyciężyła drużyna Abix Ostrołęka, która w dwusetowym finale pokonała ekipę Przyjaciele Ostrołęka.

Bardziej jednak prawdziwy wydaje się wniosek, że zwyciężyła Natalka i jej wszyscy Przyjaciele, którzy do tej sportowej imprezy dorzucili okruchy swoich serc w postaci jakże wymiernych złotówek oraz pracy włożonej w bezbłędną organizację tej Wielkiej Gry!

 

Cieszymy się niezmiernie, że jako MOSiR Ostrów Mazowiecka byliśmy obok Gminy Sadowne i Wichra Sadowne jednym z głównych organizatorów. Nie zapominajmy jednakże o tych wszystkich, którzy mimo iż nie mogli być z nami tego weekendu fizycznie, byli z nami duchem i wsparli nas jak mogli i jak umieli. Dziękuje Wam Natalka i dziękują organizatorzy. Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia, a pod tym film z Maratonu autorstwa Sławka Chylińskiego (info.sadowne.pl).

A dla wszystkich, którzy w terminie naszego maratońskiego weekendu w Sadownem być nie mogli, albo dowiedzieli się dopiero teraz, a mają wielkie serducha:

KONTO FUNDACJI: (WPŁATY TYTUŁEM: "DLA NATALKI SUBDY")

MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
30-507 Kraków, ul. Celna 6
BNP Paribas Polska o/Kraków  86 1600 1013 0002 0011 6035 0001

ko