Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Terminarz i wyniki ORLIK 2019

Czcionka:

TERMINARZ - DO POBRANIA

 

 

Terminarz ALPN ORLIK 2019
  (druga runda)    
               
godzina 15.09.2019    
9.00 – 9.55 ALPLA   -   ZYGI RANCH 2 – 0 (1-0)
10.05 – 11.00 ZGK   -   POTĘŻNE SANTOSY 4 – 5 (2-4)
11.10 – 12.05 APIN   -   WDL ORLIK TEAM 11 – 4 (4-2)
  SAS OSTRÓW   -   pauza    
               
godzina 22.09.2019    
10.00 – 10.55 WDL ORLIK TEAM   -   ALPLA 5 – 13 (2-7)
11.05 – 12.00 ZYGI RANCH   -   ZGK 4 – 12 (2-4)
12.10 – 13.05 POTĘŻNE SANTOSY   -   SAS OSTRÓW 3 – 5 (3-1)
  APIN   -   pauza    
               
godzina 29.09.2019    
10.00 – 10.55 ZYGI RANCH   -   POTĘŻNE SANTOSY 4 – 14 (1-7)
11.05 – 12.00 WDL ORLIK TEAM   -   SAS OSTRÓW 4 – 16 (2-4)
12.10 – 13.05 APIN   -   ZGK 14 – 3 (7-2)
  ALPLA   -   pauza    
               
godzina 06.10.2019    
10.00 – 10.55 SAS OSTRÓW   -   APIN 2 – 5 (1-1)
11.05 – 12.00 POTĘŻNE SANTOSY   -   WDL ORLIK TEAM 12 – 1 (5-0)
12.10 – 13.05 ZGK   -   ALPLA 5 – 3 (2-2)
  pauza   -   ZYGI RANCH    
               
godzina 13.10.2019    
10.00 – 10.55 SAS OSTRÓW   -   ZYGI RANCH 10 5 (3-0)
11.05 – 12.00 ZGK   -   WDL ORLIK TEAM 3 10 (7-1)
12.10 – 13.05 ALPLA   -   APIN 3 7 (1-3)
  pauza   -   POTĘŻNE SANTOSY    
               
godzina 20.10.2019    
10.00 – 10.55 ALPLA   -   SAS OSTRÓW 6 4 (2-2)
11.05 – 12.00 APIN   -   POTĘŻNE SANTOSY 4 11 (1-4)
12.10 – 13.05 WDL ORLIK TEAM   -   ZYGI RANCH 6 6 (2-2)
  ZGK   -   pauza    
               
godzina 27.10.2019    
10.00 – 10.55 ZYGI RANCH   -   APIN 2 17 (0-7)
11.05 – 12.00 POTĘŻNE SANTOSY   -   ALPLA 3 – 0 Walk.
12.10 – 13.05 SAS OSTRÓW   -   ZGK 3 8 (0-4)
  pauza   -   WDL ORLIK TEAM    

 

Terminarz ALPN ORLIK 2019
               
               
godzina 12.05.2019    
10.00 – 10.55 ALPLA   -   ZYGI RANCH 17 – 1 (7-1)
11.05 – 12.00 ZGK   -   POTĘŻNE SANTOSY 4 – 8 (3-2)
12.10 – 13.05 APIN   -   WDL ORLIK TEAM 16 – 2 (4-0)
  SAS OSTRÓW   -   pauza    
               
godzina 19.05.2019    
10.00 – 10.55 WDL ORLIK TEAM   -   ALPLA 0 – 8 (0-3)
11.05 – 12.00 ZYGI RANCH   -   ZGK 3 – 7 (1-2)
12.10 – 13.05 POTĘŻNE SANTOSY   -   SAS OSTRÓW 4 – 1 (0-0)
  APIN   -   pauza    
               
godzina 26.05.2019    
10.00 – 10.55 APIN   -   ZGK 13 2 (5-0)
11.05 – 12.00 WDL ORLIK TEAM   -   SAS OSTRÓW 8 8 (4-5)
12.10 – 13.05 ZYGI RANCH   -   POTĘŻNE SANTOSY 0 22 (0-12)
  ALPLA   -   pauza    
               
godzina 02.06.2019    
10.00 – 10.55 POTĘŻNE SANTOSY   -   WDL ORLIK TEAM 23 3 (9-0)
11.05 – 12.00 SAS OSTRÓW   -   APIN 1 7 (0-3)
12.10 – 13.05 ZGK   -   ALPLA 5 4 (1-1)
  pauza   -   ZYGI RANCH    
               
godzina 09.06.2019    
10.00 – 10.55 SAS OSTRÓW   -   ZYGI RANCH 13 5 (5-4)
11.05 – 12.00 ZGK   -   WDL ORLIK TEAM 9 5 (5-3)
12.10 – 13.05 ALPLA   -   APIN 2 13 (0-8)
  pauza   -   POTĘŻNE SANTOSY    
               
godzina 16.06.2019    
10.00 – 10.55 ALPLA   -   SAS OSTRÓW 7 2 (0-0)
11.05 – 12.00 APIN   -   POTĘŻNE SANTOSY 3 9 (0-5)
12.10 – 13.05 WDL ORLIK TEAM   -   ZYGI RANCH 8 5 (4-1)
  ZGK   -   pauza    
               
godzina 23.06.2019    
10.00 – 10.55 ZYGI RANCH   -   APIN 4 16 (1-3)
11.05 – 12.00 POTĘŻNE SANTOSY   -   ALPLA 4 5 (2-1)
12.10 – 13.05 SAS OSTRÓW   -   ZGK 4 6 (2-2)
  pauza   -   WDL ORLIK TEAM