Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

BRYDŻliga

Czcionka:

BRZYDŻLIGA                       - Regulamin -
Termin spotkań - wtorki od godz. 18.00

Klasyfikacja turniejowa w sezonie 2019/2020

WYNIKI TURNIEJÓW:

L.p. Turniej 1 z dnia 10.09.2019 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 58
2 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 56
3 Murawski Zdzisław / Polak Józef 55
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 54
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
6 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 47
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 42
8 Nawrot Eugeniusz / Wojtaś Zygmunt 36
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 36
         
L.p. Turniej 2 z dnia 17.09.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
2 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 54
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
4 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 47
5 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 47
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 47
7 Murawski Zdzisław / Polak Józef 47
8 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 45
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 39
         
L.p. Turniej 3 z dnia 24.09.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 84
2 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 76
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 67
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 64
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 62
6 Murawski Zdzisław / Polak Józef 56
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 50
8 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 45
         
L.p. Turniej 4 z dnia 1.10.2019 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 61
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 52
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
5 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 49
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 48
8 Ciesielski Jan / Polak Józef 34
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 34
         
L.p. Turniej 5 z dnia 8.10.2019 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 70
2 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 67
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 55
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 50
5 Ciesielski Jan / Polak Józef 46
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 41
7 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 41
8 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 38
9 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 24
         
L.p. Turniej 6 z dnia 15.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 64
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 59
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 58
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
5 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 49
6 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 45
7 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 42
8 Ciesielski Jan / Makowski Marian 32
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 28
         
L.p. Turniej 7 z dnia 22.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 77
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 72
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 68
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 65
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 64
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 62
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 58
8 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 38
         
L.p. Turniej 8 z dnia 29.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 76
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 75
3 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 64
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 59
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 58
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 58
7 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 57
8 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 57
         
L.p. Turniej 9 z dnia 5.11.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 83
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 83
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 77
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 67
5 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 65
6 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 65
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 64
         

 

ZAŁĄCZNIKI:

Wyniki BRYDŻLIGI 2018/2019 - archiwum

Utworzono dnia 19.09.2019, 08:00

Wyniki BRYDŻLIGI 2017/2018 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2018, 09:22

WYNIKI BRYDŻLIGI 2016/2017 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2017, 16:08

BRYDŻLIGA - REGULAMIN

Utworzono dnia 28.10.2016, 11:05