Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

BRYDŻliga

Czcionka:

BRZYDŻLIGA                       - Regulamin -
Termin spotkań - wtorki od godz. 18.00
w MOSIR ul. Trębickiego 10, - sala szkoleniowa na II piętrze (pokój 2-4A / 2-4B)
(na przeciwko wejścia na trybuny hali sportowej)

Klasyfikacja turniejowa w sezonie 2018/2019

WYNIKI TURNIEJÓW:

L.p. Turniej 1 z dnia 18.09.2018 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 89
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 74
3 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 67
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 64
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 64
6 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 59
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 47
8 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 40
         
L.p. Turniej 2 z dnia 25.09.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 79
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 67
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 66
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 66
5 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 62
6 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 58
7 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 55
8 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 51
         
L.p. Turniej 3 z dnia 02.10.2018 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 86
2 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 67
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 65
4 Murawski Zdzisław / Polak Józef 63
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 59
6 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 59
7 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 54
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 51
         
L.p. Turniej 4 z dnia 09.10.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 87
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 82
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 71
4 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 70
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 66
6 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 65
7 Makowski Marian / Murawski Zdzisław 63
         
L.p. Turniej 5 z dnia 16.10.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 63
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 55
3 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 54
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 54
5 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 50
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 43
8 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 35
9 Ciesielski Jan / Murawski Zdzisław 30
         
L.p. Turniej 6 z dnia 23.10.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 78
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 76
3 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 65
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 64
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 63
6 Ciesielski Jan / Makowski Marian 62
7 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 55
8 Aleksandrowicz Kazimierz / Murawski Zdzisław 41
         
L.p. Turniej 7 z dnia 30.10.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 94
2 Aleksandrowicz Kazimierz / Murawski Zdzisław 86
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 78
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 69
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 67
6 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 61
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 52
         
L.p. Turniej 8 z dnia 6.11.2018 Punkty
1 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 105
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 81
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 78
4 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 70
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 69
6 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 68
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 67
8 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 64
9 Ciesielski Jan / Murawski Zdzisław 61
10 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 57
         
L.p. Turniej 9 z dnia 13.11.2018 Punkty
1 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 76
2 Morawski Andrzej / Tyborowicz Andrzej 71
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 66
4 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 65
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 65
6 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 58
7 Ciesielski Jan / Murawski Zdzisław 53
8 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 50

ZAŁĄCZNIKI:

Wyniki BRYDŻLIGI 2017/2018 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2018, 09:22

WYNIKI BRYDZLIGI 2016/2017 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2017, 16:08

BRYDŻLIGA - REGULAMIN

Utworzono dnia 28.10.2016, 11:05