Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

BRYDŻliga

Czcionka:

BRZYDŻLIGA                       - Regulamin -
Termin spotkań - wtorki od godz. 18.00

Klasyfikacja turniejowa w sezonie 2019/2020

WYNIKI TURNIEJÓW:

L.p. Turniej 1 z dnia 10.09.2019 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 58
2 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 56
3 Murawski Zdzisław / Polak Józef 55
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 54
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
6 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 47
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 42
8 Nawrot Eugeniusz / Wojtaś Zygmunt 36
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 36
         
L.p. Turniej 2 z dnia 17.09.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
2 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 54
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
4 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 47
5 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 47
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 47
7 Murawski Zdzisław / Polak Józef 47
8 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 45
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 39
         
L.p. Turniej 3 z dnia 24.09.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 84
2 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 76
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 67
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 64
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 62
6 Murawski Zdzisław / Polak Józef 56
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 50
8 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 45
         
L.p. Turniej 4 z dnia 1.10.2019 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 61
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 52
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
5 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 49
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 48
8 Ciesielski Jan / Polak Józef 34
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 34
         
L.p. Turniej 5 z dnia 8.10.2019 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 70
2 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 67
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 55
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 50
5 Ciesielski Jan / Polak Józef 46
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 41
7 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 41
8 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 38
9 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 24
         
L.p. Turniej 6 z dnia 15.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 64
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 59
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 58
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 55
5 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 49
6 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 45
7 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 42
8 Ciesielski Jan / Makowski Marian 32
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 28
         
L.p. Turniej 7 z dnia 22.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 77
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 72
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 68
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 65
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 64
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 62
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 58
8 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 38
         
L.p. Turniej 8 z dnia 29.10.2019 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 76
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 75
3 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 64
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 59
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 58
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 58
7 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 57
8 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 57
         
L.p. Turniej 9 z dnia 5.11.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 83
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 83
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 77
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 67
5 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 65
6 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 65
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 64
         
L.p. Turniej 10 z dnia 12.11.2019 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 81
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 78
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 77
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 77
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 75
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 70
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 68
8 Ciesielski Jan / Pasztaleniec Andrzej 62
9 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 60
         
L.p. Turniej 11 z dnia 19.11.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 80
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 66
3 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 65
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 65
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 63
6 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 60
7 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 59
8 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 46
         
L.p. Turniej 12 z dnia 26.11.2019 Punkty
1 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 80
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 79
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 78
4 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 77
5 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 70
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 68
7 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 52
         
L.p. Turniej 13 z dnia 3.12.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 62
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 59
3 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 56
4 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 48
5 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 45
6 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 44
7 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 43
8 Ciesielski Jan / Murawski Zdzisław 38
9 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 37
         
L.p. Turniej 14 z dnia 10.12.2019 Punkty
1 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 84
2 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 77
3 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 75
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 71
5 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 71
6 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 66
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 60
         
L.p. Turniej 15 z dnia 17.12.2019 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 74
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 40
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 66
4 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 65
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 65
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 63
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 55
8 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 46
         
L.p. Turniej 16 z dnia 30.12.2019 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 84
2 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 75
3 Makowski Marian / Gumkowski Zdzisław 75
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 72
5 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 69
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 66
7 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 63
         
L.p. Turniej 17 z dnia 7.01.2020 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 90
2 Bączyk Krzysztof / Ciesielski Jan 82
3 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 73
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 72
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 71
6 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 65
7 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 51
         
L.p. Turniej 18 z dnia 14.01.2020 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 7
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 6
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 5
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 4
5 Cieśluk Eugeniusz / Malec Waldemar 3
6 Kruk Janusz / Pasztaleniec Andrzej 2
7 Ciesielski Jan / Polak Józef 1
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Wyniki BRYDŻLIGI 2018/2019 - archiwum

Utworzono dnia 19.09.2019, 08:00

Wyniki BRYDŻLIGI 2017/2018 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2018, 09:22

WYNIKI BRYDŻLIGI 2016/2017 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2017, 16:08

BRYDŻLIGA - REGULAMIN

Utworzono dnia 28.10.2016, 11:05