Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

2017/2018

Czcionka:

TABELE KOŃCOWE BANK SPÓŁDZIELCZY LIGI SIATKARZY AMATORÓW 2017/2018

  GRUPA A mecze punkty sety+ sety- różnica punkty+ punkty- różnica
1 DT WĄSEWO 10 18 18 4 14 532 445 87
2 QFLE 10 17 17 9 8 538 481 57
3 FORTE 10 16 16 9 7 547 495 52
4 WICHER SADOWNE 10 8 8 15 -7 439 482 -43
5 ALCO TEAM 10 5 6 17 -11 433 470 -37
6 RUBINEK 10 5 6 17 -11 459 535 -76

(uwzględnione odjęcie punktów za brak sędziego liniowego - Rubinek-1, Alco Team-1)

  GRUPA B mecze punkty sety+ sety- różnica punkty+ punkty- różnica
1 ZACISZNA 8 15 15 4 11 428 290 138
2 FUZJA 8 14 14 4 10 370 310 60
3 LICEAL 8 9 9 10 -1 383 378 5
4 BROK 8 7 7 11 -4 356 346 10
5 ANDRZEJEWO 8 0 0 16 -16 187 400 -213

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

16 KOLEJKA - SĘDZIOWIE LINIOWI:

1. RUBINEK, WICHER SADOWNE
2. QFLE, DT WĄSEWO
3. ANDRZEJEWO, BROK
4. ALCO TEAM, FORTE
5. ANDRZEJEWO, BROK

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER - QFLE 0:2 (-18, -19)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (15, 15)
LICEAL - ZACISZNA 1:2 (21, -16, -17)
ANDRZEJEWO - FUZJA 0:2 (-4, -12)
FORTE - RUBINEK 2:1 (-21, 26, 16)
pauza BROK

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW XII KOLEJKI - LINK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE - ALCO TEAM 2:0 (22, 10)
DT WĄSEWO - RUBINEK 2:0 (33, 19)
FORTE - WICHER 2:0 (15, 21)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-15, -11)
BROK - LICEAL 0:2 (-17, -19)
pauza FUZJA

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW XIII KOLEJKI - LINK

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE - RUBINEK 2:0 (19,23)
FORTE - DT WĄSEWO 2:0 (21, 23)
WICHER - ALCO TEAM 2:0 (15, 19)
BROK - FUZJA 0:2 (-23, -21)
LICEAL - ANDRZEJEWO 2:0 (13, 8)
pauza ZACISZNA

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW XIV KOLEJKI - LINK

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE - FORTE 2:1 (-15, 20, 8)
DT WĄSEWO - WICHER 2:0 (23, 16)
FUZJA - LICEAL 2:1 (-22, 12, 10)
RUBINEK - ALCO TEAM 0:2 (-12, -19)
ZACISZNA - BROK 2:1 (14, -21,4)

pauza ANDRZEJEWO

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW XV KOLEJKI - LINK

16. kolejka (ostatnia) - 15.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (15, -24, 10)
RUBINEK - WICHER 0:2 (-18, -16)
ALCO TEAM - FORTE 0:2 (-20, -18)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (0, 0) wo.
FUZJA - ZACISZNA 0:2 (0, 0) wo.
pauza LICEAL

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW XVI KOLEJKI (ostatniej) - LINK

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE