Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

 

BSLSA - siatkówka

Czcionka:
    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 7 14 14 1 13 364 284 80
2 FORTE 7 13 13 4 9 386 296 90
3 QFLE 7 12 12 5 7 373 321 52
4 FUZJA 8 10 10 7 3 389 351 38
5 WICHER 8 10 10 8 2 369 351 18
6 RUBINEK 6 8 8 5 3 304 285 19
7 ALCO TEAM 7 7 7 9 -2 337 342 -5
8 ZACISZNA 7 5 5 10 -5 289 332 -43
9 BROK 7 4 4 11 -7 293 343 -50
10 LICEAL 7 3 3 12 -9 277 344 -67
11 ANDRZEJEWO 7 0 0 14 -14 218 350 -132

 

9. kolejka - 4 lutego, godz. 10.00 hala, ul. WarchalskiegoKOLEJNOŚĆ MECZÓW:

 

UWAGA! SĘDZIOWIE LINIOWI!

W 9 kolejce (04.02.2018) sędziują: 

1. Fuzja, DT Wąsewo
2. Qfle, Rubinek
3. Zaciszna, Alco Team
4. Andrzejewo, Brok
5. Zaciszna, Alco Team

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK
FUZJA - DT WĄSEWO
ANDRZEJEWO - BROK
ZACISZNA - ALCO TEAM
LICEAL - WICHER

 

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

2. kolejka sezonu - 09.10.2016

2. kolejka sezonu - 09.10.2016

Rozpoczęcie sezonu 2016/2017

Rozpoczęcie sezonu 2016/2017

ZAŁĄCZNIKI:

Terminarz i wyniki I rundy BSLSA 2017/2018

Utworzono dnia 16.01.2018, 15:02

Regulamin BSLSA 2017/2018

Utworzono dnia 26.09.2017, 08:54